11:22

1402/03/19

سایت آماده خبری

اینستاگرام تحت وب جایگزینی برای اپ اینستاگرام

اکنون می توانید در اینستاگرام خود در وب پست کنید. آیا زمان خداحافظی با اپ اینستاگرام زمان فرا رسیده است؟

0
 • شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام پس از مدتها بالاخره قابلیت آپلود عکس ها و ویدیو ها را از طریق نسخه تحت وب خود را اضافه کرد، به این معنی است که شما میتوانید برای آپلود پست و استوری برنامه اینستاگرام گوشی موبایل خود را کنار گذاشته و به جای آن از نسخه تحت وب استفاده کنید.

  تا چندی پیش نهایت استفاده ای که میشد از نسخه تحت وب این شبکه اجتماعی انجام داد دیدن پست های اکانت هایی که فالو کرده بودید و لایک کردن و کامنت گذاشتن و دیدن و جواب دادن به دایرکت ها بود اما مثل اینکه اینستاگرام یک فکرایی برای کاربران خود که با سیستم وارد وب سایت اینستاگرام میشوند کرده است.

  در نسخه تحت وب تا چندی پیش تنها میتوانستید در زیر هر پست تعداد لایک‌های جذب شده را مشاهده کنید و مجموعه‌ای از نظرات کوتاه شده را مشاهده کنید، با کادری در زیر آن برای اضافه کردن نظرات خود. این دقیقاً همان چیزی است که در برنامه‌های اینستاگرام برای اندروید و iOS دریافت می‌کنید، دقیقاً تا دکمه کوچک سه نقطه در سمت راست بالای هر پست که به شما امکان می‌دهد پست‌ها را گزارش دهید، اکانت‌ها را لغو دنبال کنید و غیره.

  استوری ها نیز از برنامه تلفن همراه پیروی می‌کند، تا حدی که آنها دقیقاً در بالای فید شما قرار دارند، اگرچه با مرور آنها بر روی دسکتاپ متوجه می‌شوید که پیمایش آنها کمی آسان‌تر است. می‌توانید آنچه را که استوری هایی که به تازگی گذاشته میشوند و آنچه را که اخیراً مشاهده کرده‌اید در قالبی به سبک چرخ فلک مشاهده کنید، که باعث می‌شود عقب یا جلو رفتن یا پرش بین داستان‌ها آسان‌تر شود.

  همچنین امکانات های هر استوری به شما امکان می‌دهند نظری ارسال کنید، جریان داستان را متوقف کنید، و صدا را بی‌صدا یا بی‌صدا کنید. این یک ویژگی اینستاگرام است که در واقع در مرورگر وب بهتر از تلفن هوشمند کار می کند، به خصوص اگر می خواهید بین داستانهای مختلف در فید خود حرکت کنید.

  نحوه ارسال پست از روی نسخه تحت وب اینستاگرام

  در حال حاظر شما میتوانید با استفاده از دکمه (+) بر روی کیبرد خود کلیک کنید تا شما را به سمت قرار دادن یک پست جدید ببرد.

  اینستاگرام تحت وب جایگزینی برای اپ اینستاگرام

  تنها مشکلی که در حال حاظر میباشد این است که فعلا امکان استفاده از وبکم در نسخه وب اینستاگرام وجود ندارد!

  هنگامی که عکس یا ویدیوی شما بارگیری می شود، متوجه خواهید شد که همه چیز در مقایسه با رابط کاربری که در اپلیکیشن های موبایل اینستاگرام دریافت می کنید محدودتر است. در صورت لزوم با برش شروع می‌کنید و سپس می‌توانید فیلترها و تنظیمات را اضافه کنید. فیلترهای کمتر و گزینه‌های تنظیم کمتری در وب وجود دارد – برای مثال روشنایی و کنتراست اینجا هستند، اما سایه‌ها و هایلایت‌ها نیستند – اما احتمالاً انتخاب موجود برای اکثر کاربران کافی است.

  اینستاگرام تحت وب جایگزینی برای اپ اینستاگرام

  در مرحله نهایی آپلود، مانند گوشی خود، در صورت تمایل می توانید یک عنوان و یک مکان اضافه کنید. چند گزینه که اپلیکیشن گوشی هوشمند دارد که برنامه وب آن را ندارد (فعلا) گزینه ای برای ارسال  به فیس بوک است، و گزینه پنهان کردن لایک و مشاهده تعداد پست های خاص را دارد.

  همچنین حداقل در حال حاضر امکان پست کردن هر چیزی در استوری اینستاگرام خود از رابط وب وجود ندارد، اگرچه اگر قبلاً چیزی از تلفن خود پست کرده اید می توانید آن را مشاهده کنید. البته استوری‌ها با برچسب‌ها و نظرسنجی‌ها و همپوشانی‌های متن همراه هستند و ممکن است قبل از تصمیم اینستاگرام برای ایجاد برابری کامل ویژگی‌ها بین وب و دسکتاپ، روی این ویژگی‌ها کار شود.

  بخش‌های مختلف اینستاگرام را نیز می‌توانید در برنامه وب پیدا کنید: برای مثال، می‌توانید به صفحه کاوش و کادر جستجو در بالا دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید روی پروفایل‌های فردی، از جمله برجستگی‌های آن‌ها کلیک کنید و نمایه خود را مشاهده کنید (همراه با پست‌هایی که ذخیره کرده‌اید و پست‌هایی که در آنها برچسب‌گذاری شده‌اید).

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.