11:24

1402/03/19

سایت آماده خبری

مهدی جعفری : همراه پرس بازوی کسب و کار های آنلاین در رسانه هاست

مهدی جعفری سردبیر همراه پرس در رویداد استارتاپ ویکند اصفهان 1400 به عنوان سخنران حاضر شد و از حمایت رایگان همراه پرس از استارتاپ ها و کسب و کار های آنلاین نوپا گفت. همراه پرس همیشه در کنار استارتاپ ها میماند

0
 • مهدی جعفری سردبیر همراه پرس در رویداد استارتاپ ویکند اصفهان 1400 به عنوان سومین سخنران رویداد حاضر شد و در جمع نوجوانان و جوانان کارآفرین و ایده پرداز اصفهانی صحبت کرد.

  مهدی جعفری از حمایت قاطع همراه پرس از استارتاپ ها گفت. همراه پرس بازوی استارتاپ ها در رسانه است و خدمات رسانه ای همراه پرس برای نوجوانان و جوانان صاحب استارتاپ رایگان میباشد.

  وی از اهمیت ریبرندینگ همراه یار به همراه پرس گفت: همراه یار باید به همراه پرس تبدیل میشد به این دلیل که مشکلات در حوزه استارتاپ و کسب و کار های آنلاین در کشورمان زیاد است و حتما یک رسانه ای باید به صورت تخصصی اخبار را پوشش و با استفاده از حمایت های خود درصد شکست استارتاپ هارا کاهش دهد.

  مهدی جعفری : همراه پرس بازوی کسب و کار های آنلاین در رسانه هاست

  همراه یار تحقق یک رویا ولی همراه پرس یک هدف بزرگ

  همچنین مهدی جعفری افزود: همراه پرس اتفاقی تازه در دنیای رسانه و استارتاپ خواهد شد همانطور که همراه یار تأثیرگذار بود. کارنامه ما در پنج سال سابقه فعالیتمان قابل قبول است، همراه یار در سال 1398 به دو شبکه تلویزیونی دعوت شد و در سال 1399 در رویداد الکام استارز رتبه 6 کشوری از میان 10 ایده برتر را دریافت کرد و همچنین در کارنامه ما حضور فعال و انجام حمایت رسانه ای از رویداد هایی همچون سهم من-الکام استارز-جشنواره بین المللی خیام-جشنواره بزرگ کشوری رضوی-رویداد استارتاپی پاتوق-نوجوان کارآ و… را داشته است.

  هدف من از راه اندازی همراه یار این بود که بتونیم از کاربران محترم ایرانی که در فضای اجتماعی و به صورت کلی دنیای رسانه رفع نیاز کنم حالا چجوری؟ من با راه اندازی یک سایت جامع خبری که تمامی دسته های خبری رو مثل ورزشی و سیاسی و امنیت سایبری و … کلا هر چیزی که به خبر مربوط میشد رو با تشکیل یک تیم خوب پوشش بدم.

  این کار عملی شد، شروعش ساده اما ادامه راه به سختی طی میشد.


  مهدی طغیانی : نوجوانان کارآفرین اصفهان یکی از مهمترین ظرفیت هایی است که باید حمایت بشود

  مهدی طغیانی : نوجوانان کارآفرین اصفهانی یکی از مهمترین ظرفیت هایی که باید حمایت بشوند


  دوست داشتم به جایی برسم که وقتی یک کاربر برای مطالعه یک خبر سیاسی وارد سایت من میشه و مطالعش تموم میشه و اگر بعد از اون میخواست یک خبر استارتاپی رو مطالعه کنه مجبور نباشه به دلیل محدود بودن دسته های خبری سایت از سایت من خارج بشه و فقط از یک قسمت سایت من به قسمتی دیگه بره.

  تا اینکه همراه یار در مهرماه 1400 متوقف شد و ما یک ریبرندینگی انجام دادیم و دامین سایت و اسم سایت و موضوع و هدف سایت به طور کلی تغییر کرد و همراه پرس با هدف کمک به اکوسیستم استارتاپی کشور و با موضوع تخصصی استارتاپ و کارآفرینی فعالیت خودش را آغاز کرد.

  مهدی جعفری : همراه پرس بازوی کسب و کار های آنلاین در رسانه هاست

  وی ادامه داد: نیاز هست ما در اصفهان بیشتر فعال باشیم اما این مسئله به این معنی نیست که ما یک رسانه استانی هستیم و فقط اکوسیستم استارتاپی اصفهان رو مورد توجه قرار دادیم بلکه متاسفانه استان عزیزم اصفهان در بحث کارآفرینی و راه اندازی استارتاپ فقیر مونده و این وظیفه ماست که به این اکوسیستم کمک کنیم و نوجوانان و جوانان کارآفرین را در اصفهان پرورش بدیم و اونهارو حمایت و تشویقشون کنیم در جهت راه اندازی یک کسب و کار آنلاین.

  وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن با رسانه های فعال در این حوزه را میتوانیم به توجه تخصصی به اکوسیستم و حمایت های رایگان اشاره کنیم»

  وی با آرزوی سلامتی و موفقیت برای کارآفرین هایی که با شجاعت در این رویداد حضور پیدا کردند اعلام کرد تمامی تیم ها میتوانند از خدمات همراه پرس استفاده کنند.

  در نهایت مهدی جعفری با تشکر و آرزوی سلامتی از پدر و مادر خود و تشکر از حمایت های آنها و تشکر از تیم عالی همراه پرس آقایان امیرحسین داوری،علیرضا رفیعی و سرکار خانم سارا مردانی به سخنرانی خود خاتمه داد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.