11:08

1402/03/19

سایت آماده خبری

نوزدهمین رویداد پاتوق در حبیب آباد اصفهان برگزار شد

رویداد های سریالی پاتوق با برگزاری زات هلدینگ اینبار در شهر حبیب آباد اصفهان برگزار شد.

0
 • رویداد های پاتوق به نوزدهمین شماره رسید و نوزدهمین رویداد پاتوق اینبار برای اولین بار در شهر حبیب آباد اصفهان با استقبال اهالی شهر حبیب آباد با همکاری کتابخانه دین و دانش شهر و شورای شهر توسط زات هلدینگ و با حمایت رسانه ای همراه پرس با موفقیت برگزار شد.

  رویداد های پاتوق در جهت آموزش و انتقال تجربه به صورت رایگان برای علاقمندان حوزه کارآفرینی و استارتاپ برگزار میشود. در این رویداد مشکلات استارتاپ ها شناسایی و تیم برگزاری برای حل مشکلات تلاش میکنند.

  این رویداد اولین رویداد پس از 2 سال پس از شیوع بیماری کرونا و محدودیت های کرونایی اجرا شد. هجدهمین رویداد پاتوق در شهر اصفهان در بهمن ماه 1398 برگزار شده بود.


  موفق ترین رویداد اصفهان، استارتاپ ویکند ۱۴۰۰ اصفهان برگزار شد

  موفق ترین رویداد اصفهان، استارتاپ ویکند 1400 اصفهان برگزار شد


  پاتوق حبیب آباد با حضور سرکار خانم مریم کهزاد مدیرعامل سامانه بازارگاه و پایانه ها(دات کام) و رضا روغنی مدیر عامل عموکالا و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در کتابخانه دین و دانش حبیب آباد شهرستان برخوار اصفهان برگزار شد.

  نوزدهمین رویداد پاتوق

  نوزدهمین رویداد پاتوق در حبیب آباد اصفهان برگزار شد

  در این رویداد ابتدا با صحبت های ابتدایی کتابدار سرکارخانم اعظم مردانی شروع شد و با تشکر از اهالی شهر حبیب آباد بابت استقبال از این نوع رویداد ها و تمایل مردم شهر بابت آبادانی شهر و تشویق جهت حضور در رویداد های آینده پاتوق کرد.

  نوزدهمین رویداد پاتوق در حبیب آباد اصفهان برگزار شد

  سپس دکتر سعید شجاعی ضمن تشکر از مردم فهیم حبیب آباد که به فکر پیشرفت و آبادانی خود و شهرشان هستند شروع به سخنرانی کردند.

  سعید شجاعی: این رویداد ها بهانه ای است تا ما فعالان حوزه کارآفرینی و استارتاپ را در کنار یکدیگر جمع کنیم و از دغدغه هاشون مطلع بشیم و در کارگاه هایی افراد علاقمند را با متخصصان و مدیران شرکت ها و استارتاپ ها در کنار یکدگیر قراردهیم.

  رویداد پاتوق در تلاش میکند تا سطح اکوسیستم را افزایش دهد.

  وی اشاره کرد: در اشتغال زایی و راه اندازی کسب و کار و استارتاپ ما محدودیت سنی یا جنسیتی یا چنین مواردی را نداریم.

  سعید شجاعی پس از سخنرانی کوتاه خود از سرکار خانم مریم کهزاد مدیرعامل سامانه بازارگاه و پایانه ها(دات کام) دعوت به سخنرانی کرد.

  نوزدهمین رویداد پاتوق در حبیب آباد اصفهان برگزار شد
  مریم کهزاد مدیرعامل سامانه بازارگاه و پایانه ها(دات کام) پس از دعوت دکتر سعید شجاعی مدیر زات هلدینگ و برگزار کننده رویداد روبروی حضار شروع به سخنرانی کرد.
  وی از مشکلاتی که در ابتدای کار و اواسط کار با آنها مواجه شده و چگونگی حل مشکلات را شرح داد و به همراه چندین نکته آموزشی سخنرانی خود را ادامه داد.
  وی همچنین فرمی را بین حضار پخش کرد تا اگر علاقه دارند تا در شرکت های بازارگاه و پایانه ها شروع به کار کنند و در حوزه مورد علاقه ای که در ان تخصص دارند فعال شوند فرم را تکمیل کنند و به او تحویل دهند.
  پس از سخنرانی سرکار خانم کهزاد دکتر سعید شجاعی مجددا روبروی حضار حاضر شد و بابت سخنرانی و انتقال تجربه ای که مدیرعامل بازارگاه و پایانه ها انجام دادند تشکر کرد.
  وی با ارائه چند نکته انگیزشی و آموزشی صحنه را به جناب آقای رضا روغنی مدیر عامل عموکالا(عموسبزی فروش سابق) بزرگترین و سرسخت ترین رقیب اسنپ مارکت در اصفهان تحویل داد.
  نوزدهمین رویداد پاتوق در حبیب آباد اصفهان برگزار شد
  رضا روغنی پس از معرفی خود و کسب و کار خود شروع سخنرانی را استارت زد.
  وی از دغذغه های مردم شهر حبیب آباد پرسید و از برخی از استعداد های حاضر در رویداد حمایت خود را اعلام کرد.
  رضا روغنی: برای راه اندازی یک کسب و کار اول استعداد خود را پیدا کنید و علاقه خود را دنبال کنید و در همان حوزه فعالیت کنید.
  وی از افراد برای کار و فروشندگی در مارکت عموکالا دعوت کرد و حمایت قاطع این مارکت آنلاین از کسب و کار های در حال رشد را اعلام کرد.
  نوزدهمین رویداد پاتوق در حبیب آباد اصفهان برگزار شد
  این رویداد از ساعت 15 الی 17 در تاریخ 10 آذر در مکان سالن کتابخانه دین و دانش حبیب آباد شهرستان برخوار شهر اصفهان اجرا شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.