11:07

1402/03/19

سایت آماده خبری

مصاحبه همراه پرس با دکتر مهسا کمالی پور

مهدی جعفری مدیر و موسس همراه پرس با دکتر مهسا کمالی پور منتور رویداد استارتاپ ویکند اصفهان 1400 در حاشیه این رویداد گفت و گو کرد.

0
 • مصاحبه دکتر مهسا کمالی پور منتور رویداد های استارتاپی

  همراه پرس در حاشیه رویداد استارتاپ ویکند اصفهان 1400 با دکتر مهسا کمالی پور منتور رویداد و مدرس مباحث کسب و کار آنلاین در رویداد ها و شبکه های اجتماعی، در طول کارگاه های آموزشی روز دوم گفت و گویی انجام داد.

  همراه پرس به واسطه حامی رسانه ای و در جهت پوشش خبری و فرهنگ سازی جامعه استارتاپ و کارآفرینی با منتوران رویداد مصاحبه ای انجام داده است و این مصاحبه ها باعث انتقال تجربه به دوستداران استارتاپ و کارآفرینی میشود.


  مصاحبه همراه پرس با سعید شجاعی مدیر زات هلدینگ

  مصاحبه همراه پرس با سعید شجاعی مدیر زات هلدینگ


  کمالی پور در طول مصاحبه خود به رویداد های استارتاپ ویکند اشاره کرد و گفت: استارتاپ ویکند یک همایش کارآفرینی و یک جلسه آموزشی و تجربی هست که در طول 3 روز علاقمندان در کنار هم جمع میشوند و در این 3 روز سعی میکنند ایده هایی که در ذهن دارند رو اجراییش کنند و این خیلی کمک میکنه به افرادی که ایده ای که چندین وقت دوست داشتن به اجرا بزارن رو درستش کنند و ما در این سه روز بهشون کمک میکنیم که آموزش ببینید و شبکه سازی کنند و همین در کنار هم جمع شدن هاست که کمک میکنه تا اون ایده ها پخته تر و عیب و ایراد ها برطرف بشه و اون حس رقابت میتونه فرد رو تحریک کنه تا برای اینکه نظر داوران رو جلب کنه ایدشو پخته تر کنه و در نهایت برنده مسابقات بشود.

  این مصاحبه در جهت آشنایی بیشتر افراد با تیم رویداد استارتاپ ویکند شهر اصفهان تهیه شده است

  ابتدا سرکار خانم دکتر مهسا کمالی پور از خودشان گفتند و سپس به تیم هایی که در رویداد حضور پیدا کردند پرداختند و به همراه چند نکته آموزشی رویداد استارتاپ ویکند را نقد کردند.  تماشای مصاحبه اختصاصی همراه پرس با دکتر کمالی پور در آپارات همراه پرس
  کمی درباره دکتر کمالی پور
  • دکترای کارآفرینی گرایش فناورانه
  • منتور رویداد های استارتاپی
  • مدرس حوزه کسب و کار های آنلاین

  باتشکر از سرکار خانم کمالی پور بابت وقتی که در اختیار ما قراردادند.

  و باتشکر جناب آقای علیرضا رفیعی بابت ضبط ویدیو و صدا برداری از مصاحبه و تدوین.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.