همراه پرس
رسانه اکوسیستم استارتاپی ایران

همراه پرس را بیشتر بشناسید ...

همراه پرس چیه؟

همراه پرس یک رسانه خبری میباشد که به صورت تخصصی به اکوسیستم استارتاپی میپردازد و در کنار آن در حوزه کارآفرینی نیز فعالیت و خدمات رسانی میکند.

ما با حمایت رسانه ای رایگان از رویداد ها و کمپین های استارتاپی و کارآفرینی تلاش میکنیم کمکی کوچک در فرهنگ سازی و پیشرفت در این فضا کرده باشیم.

چرا؟

این روز ها احساس میشود که در کشور تنها شهر یا استانی که اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی آن فعال است و به خوبی فرهنگ سازی شده است، تهران باشد.
بازار اکوسیستم های استارتاپی و کارآفرینی در بسیاری از شهر ها غیرقابل استفاده به دلیل عدم تلاش برای فرهنگ سازی استارتاپ ها میباشد و در بعضی از شهر ها بازار مانند شهر تهران رقابتی نیست و همین باعث محدود سازی حداقل استارتاپ هایی میشود که در آن شهر در حال فعالیت هستند.
باور ما این است که هر استان و شهر میتواند اکوسیستمی فعال داشته باشد و افراد وابسته کامل به اکوسیستم و فضای بازار رقابتی تهران نباشند.

ما چه کاری انجام میدیم؟

همراه پرس با توجه به اینکه یک رسانه است میتواند با استفاده از تنها یک محتوا متنی به همراهی اکوسیستم شهر های مختلف برود. ما اینجا هستیم تا با حمایت رایگان و بدون هیچ چشم داشتی در برگزاری کمپین و رویداد های استارتاپی و کارآفرینی در حوزه های رسانه و معنوی کمکی کوچک در برگزاری هر چه بهتر و موفق تر رویداد ها داشته باشیم.

سارا مردانی

مدیر بخش تولید محتوا

علیرضا رفیعی

خبرنگار و کارشناس تولید محتوا

نگین امیری

روابط عمومی

آرین خادمی

کارشناس تولید محتوا

بهار عباسی

کارشناس تولید محتوا

مهدی جعفری

مدیر و بنیانگذار

امیرحسین داوری

گرافیست

بهار محمودی

عکاس و کارشناس تولید محتوا

زهرا دهقان

گرافیست و کارشناس تولید محتوا

همکاران رسانه ای و معنوی ما