12:16

1402/03/19

سایت آماده خبری

ما همراه پرس هستیم

درباره همراه پرس بیشتر بدانید، معرفی تیم همراه پرس

درباره ما

همراه پرس، رسانه تخصصی اکوسیستم استارتاپی

رسانه تخصصی اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی همراه پرس از ۱ مهرماه ۱۴۰۰ فعالیت خود را شروع کرد. در زمانی که وجود یک رسانه تخصصی در زمینه استارتاپ ضروری بود تا بدون در نظر گرفتن منافع خود با تمام وجود از حقوق اکوسیستم استارتاپی حمایت کند و اخبار این حوزه را پوشش بدهد، مهدی جعفری بنیان‌گذار و سردبیر همراه پرس این رسانه آنلاین را تأسیس کرد.
همراه پرس نسخه بازسازی شده رسانه خبری همراه یار با موضوع اخبار عمومی است که از مردادماه ۱۳۹۴ شروع به فعالیت کرد و در نهایت در خردادماه ۱۴۰۰ به فعالیت خود پایان داد و به همراه پرس با موضوع اکوسیستم استارتاپی ریبرند شد. استارتاپ و کسب و کار‌های آنلاین حوزه تخصصی فعالیت ماست اما به صورت حاشیه‌ای به اخبار روز تکنولوژی، اینترنت، دانش بنیان و کارآفرینی نیز می‌پردازیم.

باور ما این است که هر استان میتواند اکوسیستم استارتاپی فعالی همانند تهران داشته باشد و ما بتوانیم با استفاده از رسانه و مجله ماهنامه همراه پرس و مشارکت و حمایت از رویدادهای استارتاپی و کارآفرینی و همکاری با سازمان های مربوطه، اکوسیستم استارتاپی را به استان های دیگر نیز صادر کنیم و فضای رقابتی بین استان ها ایجاد کنیم تا بتوانیم جلوی مهاجرت استارتاپ ها از فضای اکوسیستم دیگر استان‌ها به دلیل نبود شرایط و امکانات و زیر ساخت های لازم را بگیریم.

تیم ما

مهدی جعفری - همراه پرس
مهدی جعفری

بنیان‌گذار و سردبیر

سارا مردانی - همراه پرس

نویسنده و خبرنگار

نگین امیری - همراه پرس

نویسنده و روابط عمومی

درباره ما

خبرنگار و نویسنده

همکاران ما