اپلیکیشن همراه پرس

اپلیکیشن خبری استارتاپ و فناوری ایران و جهان

در کمترین زمان از آخرین اخبار اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی باخبر شوید.
اپلیکیشن اخبار استارتاپ و فناوری - اپلیکیشن همراه پرس

از همه جلوتر باش ❤

اپلیکیشن همراه پرس

اپلیکیشن همراه پرس برای هر دو پلتفرم اندروید و آی‌اواس توسعه و در مارکت‌های معتبر منتشر شده است.

شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن همراه پرس به صورت رایگان به اخبار روز حوزه تکنولوزی، استارتاپ، کارآفرینی، اینترنت و رویدادهای استارتاپی و … در تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید.

بررسی مکرر وب‌سایت برای پیگیری و مطالعه اخبار بروز ممکن است در بسیاری از شرایط ممکن نباشد و یا وقت لازمه برای کاربران وجود نداشته باشد، از این رو کاربران می‌توانند با نصب اپلیکیشن همراه پرس به صورت رایگان از مارکت‌های معتبر ایرانی، به مطالب جدید همراه پرس با موضوعات استارتاپ و فناوری و اینترنت دسترسی داشته باشند.

اپلیکیشن همراه پرس

همراه پرس افتخار دارد که یک رسانه بروز در حوزه های استارتاپ، کارآفرینی، تکنولوژی میباشد و تلاش ما این است تا بتوانیم با بالاترین کیفیت محتوا رضایت کاربران خود را جلب کنیم.

همراه پرس در اقدامی اپلیکیشن خود را برای دو نسخه گوشی های اندروید و اپل توسعه داده و در این پلتفرم با سرعت بالاتری در خدمت کاربران خود است.

مطالبی که در سایت همراه پرس قرار میگیرد با تاخیری یک الی دو ساعته در شبکه های اجتماعی منعکس میشود و افرادی این بازی را برنده هستند که مدام سایت همراه پرس را چک میکنند اما ممکن است دسترسی به سایت در مواقعی امکان پذیر نباشد به همین دلیل همراه پرس اپلیکیشن خود را طراحی و منتشر کرده است تا شما عزیزان در هر شرایطی بتوانید با دسترسی راحت تر و با سرعتی بالاتر از طریق اپلیکیشن همراه پرس به مطالب بروز دسترسی داشته باشید.

شما میتوانید از طریق اپلیکیشن همراه پرس به اخبار روز استارتاپ ها، کارآفرینی، تکنولوژی، مسائل حوزه سایبری، دنیای گیم و اخبار رویداد های استارتاپی و کارآفرینی و مصاحبه های همراه پرس دسترسی داشته باشید

جوایز المنتور فارسی

کافه بازار

دریافت اپلیکیشن همراه پرس برای گوشی های اندرویدی از کافه بازار

مایکت

دریافت اپلیکیشن همراه پرس برای گوشی های اندرویدی از مایکت

آی اپس

دریافت اپلیکیشن همراه پرس برای گوشی های آی‌ او اس از آی‌اپس

اناردونی

دریافت اپلیکیشن همراه پرس برای گوشی های آی‌ او اس از اناردونی

دانلود مستقیم

دریافت اپلیکیشن برای گوشی های آی‌ او اس به صورت مستقیم

آموزش نصب اپلیکیشن دانلودی برای آیفون