11:49

1402/03/19

سایت آماده خبری

رویداد «استارت آپ ویکند اصفهان» برگزار میشود!

سعید شجاعی مسئول برگزاری : هدف اصلی ما در این رویداد تقویت سطح اکوسیستم استان اصفهان میباشد.

0
 • رویداد استارت آپ ویکند اصفهان با هدف «ارتقاء سطح اکوسیستم استارت آپ استان اصفهان و میدان دادن به ایده های جدید در حوزه های استارت آپی» در حال آماده سازی و در نهایت برگزاری است، تاریخ برگزاری در شهر اصفهان از تاریخ 19 الی 21 آبان 1400 برگزار می‌شود.

  به گزارش همراه پرس، 18 مهر 1400 جلسه ای با منتور های رویداد گذاشته شده و عوامل اجرایی در حال تلاش برای بهتر کردن کیفیت رویداد هستند.

  سعید شجاعی مدیر زات هلدینگ : با کمک متخصص ها و منتور و داور های مطرح کشور در حال برنامه ریزی و اجرایی کردن یک رویداد فوق العاده هستیم تا با استفاده از این رویداد به کمک ایده ها بشتابیم و با استفاده از ظرفیت های موجود و سرمایه گذاران و بسته های حمایتی بتوانیم این ایده ها را به مرحله اجرایی برسانیم.

  استارت آپ ویکند اصفهان

  وی افزود، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این رویداد میتوانیم به آسیب هایی که کرونا به این بستر وارد کرده اشاره کنیم و در حال حاضر رسانه ها و سازمان ها و برند های شرکتی و شخصی در حال خدمات رسانی هستند و به ما در این جهت کمک میکنند.

  مهدی جعفری مدیر همراه پرس در این رویداد مسئول رسانه ها و پوشش خبری و عضو تیم اجرایی میباشد

  همراه پرس افتخار دارد تا در این جمع دوستانه مسئولیت کوچکی را در جهت فراگیر شدن و فرهنگ سازی کردن و اخبار و اطلاع رسانی ها داشته باشد.

  اولین دوره رویداد استارت آپ ویکند در اصفهان برگزار میشود و به زودی شاهد برگزاری استارت آپ ویکند در شهر هایی مانند تهران،شیراز،قم و … و شهر های جنوبی مثل بندرعباس و بوشهر میباشیم.

  استارت آپ ویکند اصفهان

  این رویداد در سه روز در تاریخ های 21،20،19 آبان ماه 1400 برگزار میشود که دو روز اول به جریان سازی و ایده یابی و منتورینگ و داوری و در نهایت روز 21 آبان، در روز آخر اختتامیه انجام میشه.

  هدف از برگزاری استارت آپ ویکند 1400

  با شدت گرفتن کرونا و تغییر نحوه خرید و دریافت خدمات مردم نیاز به کسب و کارهای اینترنتی بیش از پیش خود را نمایان کرده است.

  ما در این رویداد مد نظر داریم ایده های برتر در زمینه تجارت آنلاین را شناسایی ، تیم سازی و پشتیبانی نماییم تا این بازار را تقویت کنیم.

  استارتاپ ویکند به تنهایی قطعا قادر به راه اندزای استارت آپ نیست اما با حضور افراد ، شرکت ها و تیم های تاثیر گذار می توان بر تیم های موجود تاثیر گذاشت و یا سرشاخه تشکیل تیم های جدید شد.

  جوایز و حمایت ها

  مرسوم است در پایان استارتاپ ویکند به تیم های برتر جوایز یا حمایت هایی ارائه شود. در این استارتاپ ویکند نیز حمایت هایی برای تیم های برتر دیده شده است.

  بزرگترین حمایت در این رویداد حضور سرمایه گذاران و شتابدهندگان در گروه داوران است. اگر ایده و یا تیم شما بتواند نظر سرمایه گذاران و شتابدهندگان را به خود جلب کند قطعا این بهترین سکو برای پرش شما خواهد شد.

  استارتاپ استودیو زات هلدینگ : تا 200 میلیون تومان حمایت مالی از تیم های برتر (مطابق با قوانین زات هلدینگ)

  مزایای شرکت در این رویداد

  1- حمایت مالی تا 200 میلیون تومان برای تیم های برتر (زات هلدینگ)

  2- صدور گواهی حضور در برنامه برای کلیه شرکت کنندگان

  3- معرفی جهت استقرار تیم های برتر در مراکز رشد

  4- معرفی سرمایه گذار برای طرح های کسب و کار

  5- اخذ مشورت و دریافت تجربیات بزرگان حوزه کارآفرینی و فناوري اطلاعات

  برای ثبت نام در رویداد کلیک کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.