23:17

1402/03/18

سایت آماده خبری

اینستاگرام لایک مخفی در استوری را با کاربران منتخب خود آزمایش میکند

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب اینبار برای تست قابلیت لایک مخفی در استوری ها از کاربران منتخب خود کمک گرفته است.

0
 • لایک مخفی استوری در اینستاگرام


  اینستاگرام برای یک آپدیت جدید آزمایشی را با کاربران منتخب خود آغاز کرده است. این تست برای آپدیتی است که به کاربران اینستاگرام این قابلیت را میدهد تا لایک مخفی در استوری داشته باشند. شرکت متا تایید کرده است که این ویژگی به طور گسترده در دسترس نیست و در حال حاضر تنها برای گروه کوچکی از کابران در سراسر جهان قابل مشاهده است.

  اینستاگرام همچنین توضیح داده است که فقط شخصی که استوری را منتشر میکند میتواند تعداد کل لایک ها را مشاهده کند و هیچ برنامه ای برای عمومی کردن تعداد لایک ها وجود ندارد.

  البته تعدادی از کاربران اینستاگرام در توییت هایی گفته اند که این قابلیت را در اکانت اینستاگرام خود مشاهده کرده اند و حرف های خود را با اسکرین شات هایی که گرفته اند ثابت میکنند.

  اینستاگرام لایک مخفی در استوری را با کاربران منتخب خود آزمایش میکند

  در حال حاضر تمامی کاربران اینستاگرام این امکان را دارند که با هشت گزینه شامل خنده، غافلگیری، چشم های قلبی، چشمان اشکبار، کف زدن، آتش، جشن و 100 ایموجی دیگر، به یک استوری واکنش نشان دهند. این واکنش‌ها به صورت عمومی قابل مشاهده نیستند، اما شخصی که استوری را ارسال کرده است می‌تواند تعداد کل واکنش‌هایی را که برای هر ایموجی دریافت کرده است را ببیند.


  با جیمیل تماس صوتی و تصویری برقرار کنید!

  با جیمیل تماس صوتی و تصویری برقرار کنید!


  آپدیت لایک استوری ها این امکان را به کاربران اینستاگرام میدهد تا راه جدیدی را برای تعامل و واکنش به استوری ها در پیش بگیرند. همچنین این آپدیت به کاربران و اینفلوئنسرها این امکان را میدهد تا ابزار و معیاری جدیدی برای آمارگیری استوری های خود مثل پست هایشان ایجاد شود.

  آزمایش اینستاگرام با لایک در استوری ها در حالی انجام می شود که این پلتفرم اکنون به کاربران اجازه می دهد تعداد لایک ها را در پست های خود مخفی کنند و این نشان دهنده این است که اینستاگرام در حال تلاش و برنامه ریزی برای ایجاد یک فضای خصوصی برای مدیران پیج های اینستاگرام جهت دیدن آمار است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.